#IT alkalmazás paraméterező és fejlesztő

A Fornax ICT új csapattagot keres IT alkalmazás – paraméterező és fejlesztő pozícióba. Olyan kollégát keresünk, aki nyitott a tanulásra, szeretne és képes a megfelelő mentorálás mellett, illetve a projektmunkák során fejlődni.

STABIL MUNKAHELY
FIATALOS SZAKMAI LÉGKÖR
SZAKMAI FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Üzleti folyamatok megértése, felmérése és ezek a cég saját fejlesztésű termékében történő folyamati reprezentációinak elkészítése
  • Részvétel a felmért üzleti igények műszaki specifikálásában
  • A cég saját fejlesztésű termékeinek konfigurálása és paraméterezése
  • Részvétel a fejlesztési (backend és frontend) feladatok elvégzésében
  • A paraméterezés során létrehozott folyamatok tesztelése webes, illetve mobilos platformon
  • Az elvégzett munka dokumentálása (felhasználói kézikönyvben a végfelhasználók számára)
  • A pozíció sokrétűsége miatt együttműködés valamennyi projektszereplővel (ügyfél és saját projektcsapat)
  • Hagyományos és agilis módszertanban való fejlesztés és scrum csapatban való munkavégzés
  • Határidők nyomonkövetése, betartása

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • heti 40 órában tudsz dolgozni
  • legalább középfokú informatikai végzettséggel és erős informatikai affinitással rendelkezel
  • 2-3 éves alapszintű programozási ismereteid vannak
  • angol nyelvtudásod középszintű (főként szakmai anyagok megértéséhez fogod használni)
  • az irodai alkalmazások területén is jól boldogulsz (Microsoft Office)
  • rendszerszemlélettel, analitikus gondolkodással rendelkezel, a folyamatábrákban való gondolkodás nem ismeretlen számodra
  • személyiséged nyitott a projektjeink értékteremtési folyamatának több szintjén való részvételében. (az üzleti probléma megértése annak specifikálása, folyamatokban való gondolkodás és fejlesztés)
  • rendelkezel egy vagy több backend és/vagy frontend technológia alap ismeretével

Előny, ha:

  • volt már olyan szoftverfejlesztéshez köthető hobbiprojekted, amit elejétől a végéig Te készítettél
  • érdeklődő vagy, tanulni és fejlődni szeretnél
  • egy hosszútávú és változatos feladatokkal teli karrierben gondolkozol
  • nem riaszt meg egy komplex probléma / feladat, akár önálló elvégzése sem
  • találkoztál már munkafolyamat-menedzselő rendszerrel
  #feladatok
  #elvárások
  #előnyök
#amit kínálunk

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Stabil hátterű cégünk, több mint 30 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, kollégáink közül sokan 10+ éve dolgoznak csapatunkban
  • Változatos, sokszor egyedi termékekkel és folyamatokkal találkozhatsz
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is lehetőséged lesz
  • A jó teljesítményt értékeljük és megbecsüljük
  • Home office lehetőséggel élhetsz
  • Céges eszközöket biztosítunk (laptop, telefon, egyéb eszközök)
  • Támogatjuk az agglomerációból utazó munkatársak bejárását
  • Béren kívüli cafetéria csomagot (SZÉP kártya, egészségbiztosítás, óvoda és bölcsőde támogatás) biztosítunk
  • Teljeskörű magánegészségügyi szolgáltatásban lehet részed
  • Heti kétszeri gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot
  • Fiatalos, befogadó szakmai légkör vár, ahol az ötleteidet javaslataidat szívesen fogadják
  • Díjazott családbarát vállalat vagyunk
  • Irodánk a belvárosban található, jól megközelíthető helyen (WestEnd környéke). Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával.
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvényeken vehetünk részt
  • Hangulatos, tágas közösségi terünkön és konyhánkban, kedvedre válogathatsz többféle kávé- és teafajták közül, mely segíti a feltöltődésedet is.
  • A vírushelyzetből fakadó kockázati tényezőket minimalizáljuk

Amennyiben az olvasottak alapján magadra ismertél, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal bérigény megjelölésével közvetlenül a LinkedIn felületén vagy az alábbi e-mail címen:

hr@fornax.hu

 Legyél Te is a Fornax csapat tagja!