#Java fejlesztő

A Fornax ICT új csapattagot keres Java fejlesztő pozícióba. 2-3 éves munkatapasztalattal rendelkező kollégát keresünk teljes munkaidőre, az alábbi feltételekkel és jellemzőkkel.

SZAKMAI FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG
INNOVÁCIÓ
STABIL MUNKAHELY

  • Részvétel Java web és Java EE fejlesztési projekteken
  • Az elvégzett munka tesztelése, dokumentálása
  • Fejlesztői tapasztalatok hasznosítása alkalmazások és/vagy felhasználói folyamatok definiálásában, illetve ezek technológiai hátterének kezelésében, SW termékek testreszabási feladataiban
  • Együttműködés valamennyi projektszereplővel
  • Közösen kitűzött határidők betartása
  • Tervezési és fejlesztési feladatok ellátása

Szakmai:

  • Befejezett felsőfokú informatikai végzettség
  • Angol nyelvtudás (informatikai, szakmai anyagok tanulási szintű megértése)
  • 8 órás munkavégzés vállalása (9-17 óráig)
  • Minimum 2-3 éves programozói tapasztalat Java környezetben

Egyéb:

  • Gyors tanulási készség, jó kommunikációs képesség
  • Saját munkájára igényes, pozitív személyiség
  • Proaktív, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
  • Terhelhetőség, együttműködés, rugalmasság
  • Java EE környezetben való fejlesztési tapasztalat (EJB, JAX-WS, JSF, JPA)
  • REST alkalmazások fejlesztésében való tapasztalat
  • Jártasság az alábbiak közül, minél több témában előnyt jelent:
    • Alkalmazás szerverek: Tomcat, GlassFisch, WebLogic
    • Adatbázisok: MySQL, PostgreSQL, Oracle
    • Teszteszközök: SoapUI, JUnit
    • Fejlesztőkörnyezetek: NetBeans, Eclipse
    • Egyéb: Subversion, Maven, JIRA, Jenkins, GitLab, LDAP
  #feladatok
  #elvárások
  #előnyök
#amit kínálunk
  • A pozíciónak megfelelő fizetés
  • Stabil munkahely (25 éves magyar és nemzetközi szakmai jelenlét)
  • Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
  • Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon, monitor)
  • Szakmai felkészítés, fejlődési lehetőség
  • Professzionális új irodai környezet
  • Fiatalos, nyitott, közvetlen, családbarát légkör
  • Változatos, önálló feladatok, folyamatos új kihívások

Ha szeretnél egy izgalmas, kihívásokkal teli pozícióban, egy dinamikusan fejlődő cégnél hosszú távon dolgozni, akkor ne habozz, jelentkezz a meghirdetett pozícióra az alábbi e-mail címen:

bertalan.bianka@fornax.hu

 Legyél Te is a Fornax csapat tagja!