#Műszaki szakszövegíró

Új kollégáinkat keressük műszaki szakszövegíró csapat kialakításának céljából

VÁLTOZATOS PROJEKTEK
STABIL MUNKAHELY
RUGALMAS MUNKAIDŐ

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Termék-és folyamatleírások összegyűjtése a projekteken dolgozó kollégáktól, alvállalkozóktól (fejlesztők, projektvezetők, scrum masterek)
  • A kapott szakmai anyagokból felhasználóbarát verzió készítése belső és külső felhasználásra egyaránt (brosúrák, ábrák, komplett leírások, bemutatók, prezentációk, stb.)
  • Meglévő dokumentációk felülvizsgálata, karbantartása, szükség esetén frissítése, javítása, kiegészítése a kollegákkal együttműködve
  • A cégnél alkalmazott dokumentációs kultúra felmérése, szükség esetén hatékonyabb dokumentációs rend kidolgozása és bevezetése, majd működtetése
  • E-learning tananyagok kidolgozása, meglévő e-learning tananyagok felülvizsgálata

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben

  • minimum 2-3 évig dolgoztál hasonló szakszövegíró pozícióban és előny, ha IT területen
  • erős affinitásod van az IT területhez, nyitott vagy új folyamatok, termékek megismerésére
  • angol nyelvtudásod középfokú
  • jó fogalmazási készséggel és jó helyesírással rendelkezel
  • pontosságoddal és precizitásoddal mindig a maximumra törekszel, igényes munkát szeretsz kiadni a kezed közül

Előny, ha:

  • ismered az agilis módszertant
  • az Adobe Technical Communication Suite ismerős számodra
  • készítettél már korábban iSpring Suite projektet
  #feladatok
  #elvárások
  #előnyök
#amit kínálunk

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Stabil hátterű cégünk 30+ éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, kollégáink közül sokan 10+ éve dolgoznak csapatunkban
  • Változatos, sokszor egyedi termékekkel és folyamatokkal találkozhatsz
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is lehetőséged lesz
  • A jó teljesítményt értékeljük és megbecsüljük
  • Home office lehetőséggel élhetsz
  • Céges eszközöket (laptop, telefon, egyéb eszközök) biztosítunk
  • Támogatjuk az agglomerációból utazó munkatársak bejárását
  • Béren kívüli cafetéria csomagot (SZÉP kártya, egészségbiztosítás, óvoda és bölcsőde támogatást) biztosítunk
  • Teljeskörű magánegészségügyi szolgáltatásban lehet részed
  • Heti kétszeri gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot
  • Fiatalos, befogadó szakmai légkör, ahol az ötleteidet javaslataidat szívesen fogadják
  • Díjazott családbarát vállalat vagyunk
  • Irodánk a belvárosban található, jól megközelíthető helyen (WestEnd környéke). Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvényeken vehetsz részt
  • A jelenlegi vírushelyzetből fakadó kockázatokat minimalizáljuk
  • Hangulatos, tágas közösségi terünkön és konyhánkban, kedvedre válogathatsz többféle kávé- és teafajták közül, mely segíti a feltöltődésedet is.

Ha szeretnél izgalmas, nagyívű projekteken, kihívást jelentő feladatokat megoldani összetartó, lendületes csapatban, akkor ne habozz, jelentkezz nyitott pozíciónkra fényképes önéletrajzoddal bérigény megjelölésével a meghirdetett pozícióra az alábbi e-mail címen:

hr@fornax.hu

 Legyél Te is a Fornax csapat tagja!